MŪSŲ PASLAUGOS

Pristatome ZEN momentą į Jūsų biurą! Komandos darbingumą budinantis, 15 min. trukmės efektyvus kaklo, pečių bei viršutinės nugaros dalies masažas ant mobilios masažinės kėdės, atliekamas per drabužius, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Atleikant reguliariai pagerina ne tik emocinę, protinę bet ir fizinę būklę.

Sveikatinantis 30 min. masažas, skirtas gamybos / sandėlio darbuotojams – kaklo, pečių juostos bei nugaros masažo seansas gulint ant mobilaus masažinio stalo. Pritaikant unikalų masažo technikų rinkinį, siekiama geresnės darbuotojų fizinės būklės bei didesnio darbingumo.

Puikiam pasirodymui trūko tik gero masažo! “Backstage” masažas tai priemonė, kuri padeda pasiruošti tvirtai žengti į sceną, kad šypsotųsi ne tik veidas, bet ir visas kūnas spinduliuotų energiją bei entuziazmą, o transliuojama informacija pavergų auditoriją.

Jūsų renginio dalyviai to nusipelno! Trumpas, bet labai efektyvus masažo seansas nuteikia energingai ir pozityviai. Per mokymų ar prezentacijų pertraukas sveikatinimo paslauga atgaivina dalyvius, padeda lengviau įsisavinti mokymų ar reprezentacinę medžiagą. Įprastai toks seansas trunka 7-10 min.

Pakiliai nuotaikai kartais reikia tiek nedaug: švelnaus ar energizuojančio prisilietimo, motyvuojančių pašnekesių, mėgavimosi akimirka. Pasinaudokite netradicine paslauga paįvairinti savo šventes.

Pramogai ir geroms emocijoms skirtas masažas, kurio metu masažuojama švelniais ar stipresniais tonizuojančiais judesiais. Taip pat gali būti skleidžiami kvapnūs eteriniai aliejai. Kvapas pakelia nuotaiką, lengvas masažas tonizuoja nerangų kūną, išlaisvina pojūčius, harmonizuoja emocijas ir pramogos tęsiasi toliau!

Dovanokite ZEN momentą – poilsį nuo rūpesčių, parodykite išskirtinį dėmesį lojaliems klientams bei partneriams, įvertinkite jų pastangas ir laiką – pasirūpinkite jų kūno ir proto energija, sveikata, atpalaiduojančiomis poilsio akimirkomis. Galime sudaryti įvairias masažo programas.

MŪSŲ KOMANDA